Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Podrobnosti o akci

<-- Zpět

Ekodomov na veletrhu For Garden Praha

Datum konání: 23.03.2017   - 26.03.2017
Čas konání: 10:00 18:00

Ekodomov na veletrhu For Garden na výstavišti Praha – PVA Letňany.

Přijďte si prohlédnout námi vyvinuté a vyráběné unikátní modulární Modřínové kompostéry JERY. Sestavíte je bez nářadí do 1 minuty (JE RYchlý). Jsou k mání v jedno / dvou / tří komorovém provedení a v několika velikostech od 800 do 3000 litrů.

Do velkých zahrad jsme navrhli, vyrábíme a zdarma instalujeme odolný modřínový Masivní dřevěný kompostér ve dvou variantách 3000 litrů a 6000 litrů. Tříkomorový systém s odnímatelnými předními stěnami a vnitřními přepážkami usnadňuje překopávání a promíchávání kompostovaného materiálu.

Zeleninu, jahody a bylinky se vyplatí pěstovat na balkóně, terase či dvorku ve velkoobjemových samozavlažovacích truhlících.

Umíchejte si do truhlíků vlastní pěstební substráty z vermikompostuvermikulitu a dřevěného uhlí - využijte výhodné pytlové balení. Přihnojovat pak během sezóny můžete tekutými organickými hnojivy - jde to i bez "chemie".

Kdo má zahrádku, ocení pěstování ve vyvýšených záhonech. Záhonové obruby, které vyrábíme, mají díky tlouštce 5cm mnohem delší životnost než běžná tenčí prkna. Nejstarší obruby, ve kterých sami pěstujeme, mají už 5 let a pořád drží pohromadě. Vyberte si od nejmenších od 60 x 60 cm až po velké obruby 120 x 360 cm.

Zkuste si předpěstovat vlastní sazenice v robustních sadbovačích, které opakovaně použijete po mnoho let. Dlouhou životnost má i praktická síť pro pěstování zeleniny a květin, které se rády šplhají nebo potřebují oporu.

V kompostovací poradně, která bude probíhat po celou dobu veletrhu, získáte inspiraci pro řešení, které bude vyhovovat právě Vám. Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě bez zahrádky, máte k dispozici jen balkon či dvorek nebo velkou zahradu, pro kompost se vždy najde místo.

Na místě vám předvedeme pomůcky pro kompostování a pěstování v domácnostech, firmách či školách, s možností si je zakoupit nebo objednat a získat veletržní slevu na poštovné.

---

Workshop ZAPNĚTE MONITOR PŮDY v rámci veletrhu FOR GARDEN.

Workshop je vhodný pro všechny menší i větší vlastníky půdy včetně obcí a církví. Ukážeme Vám, jak snadno docílit odpovídající kvalitní péče o váš majetek bez obav, že bude ztrácet hodnotu degradací a erozí.

Kdy: v pátek 24.3.2017

Kde: ve vstupní hale 1 v sále č. 3, od 13:30

Workshop je ZDARMA. Svoji účast si zajistíte registrací zde...

<-- Zpět