Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Podrobnosti o akci

<-- Zpět

Praktický kurz Čtverečková zahrádka

Datum konání: 05.04.2016
Čas konání: 17:00 20:00

Čtverečková zahrádka - bohatá sklizeň z malého prostoru

Vlastní čerstvou zeleninu, voňavé bylinky, drobné ovoce a květiny si vypěstujete bez použití umělých hnojiv i na malé předzahrádce nebo na balkóně, terase, střeše či za oknem. Metoda je vhodná pro všechny od 4 do 99 let i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Na praktickém kurzu si osvojíte základní principy čtverečkové zahrádky. Ukážeme si na živo, jak postupovat při zakládání záhonu či truhlíku a podíváme se na podbabskou zahrádku. Půda nám snad už nezamrzne a tak přichází čas na první jarní výsevy ředkviček, salátů, kedluben a dalších lahůdek.

LEKTORKA: Kateřina Hodková - první certifikovaná instruktorka metody čtverečková zahrádka (Square Foot Gardening) v ČR. Máma tří dětí, zakládající členka z. s. Ekodomov. Se svým mužem hospodaří na pozemku na Praze 6, společně založili v roce 2009 lesní MŠ Dětský klub Šárynka a provozují velkoobchod NAKOMPOST.CZ s kompostovacími pomůckami.

MÍSTO KONÁNÍ: Jurta v zahradě lesní MŠ Šárynka, V Podbabě 29b, Praha 6

CENA: 360,- Kč

PLATBA: Pouze předem na účet č. 2300895415 / 2010, variabilní symbol: 20160405, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Splatnost nejpozději 3 dny před konáním kurzu.

STORNO PODMÍNKY: celá částka je vratná při odhlášení nejpozději týden před konáním kurzu, 50% částky při odhlášení později.

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ: prostřednictvím REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE na webu laskominkyprokorinky.cz

Kontakt: Kateřina Hodková, katerina.hodkova(at)nakompost.cz, tel. 603 148 524

Podrobnosti o metodě viz http://www.laskominkyprokorinky.cz/ctvereckova-zahradka/

 

 

<-- Zpět