Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Soutěž Miss kompost

Miss Kompost - rezonuješ s názvem soutěže?

Ještě jednou posíláme velké díky všem účastníkům soutěže a návštěvníkům Kompost FESTu!

Protože chceme s Miss Kompost pokračovat a stále se zlepšovat, budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu - proto jsme připravili dotazník na tři minuty. Také nás potěší, pokud ho budete sdílet na sociálních sítích!

 
 

Pro koho je soutěž Miss Kompost

Soutěž Miss Kompost je pro zkušené kompostáře i pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli, Miss Kompost totiž není jen soutěží krásy. Výhru vám může přinést i zajímavý příběh nebo originální nápad.

Soutěž slouží k neformální výměně zkušeností s kompostováním. Je studnicí rad a inspirace, již tvoříte vy sami. Účastí tak můžete pomoci i těm, kteří s kompostováním ještě nezačali a teprve o něm uvažují. Miss Kompost je tu také pro podporu myšlenky, že kompostování patří k modernímu životnímu stylu. Vždyť navracení biomateriálu do půdy je blahodárné pro domácnosti a zahrádky i pro celou planetu. Věděli jste například, že kompostováním můžeme půdě nejen dodávat živiny, ale také účinně předcházet erozi, ničivému suchu i povodním?

Také obce mohou povzbudit a inspirovat své občany ke kompostování a uspořádat Regionální Miss Kompost.

Pravidla soutěže Miss kompost 2016

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování. Pokud již kompostujete nebo jste s kompostováním právě začali, přihlaste se do soutěže Miss kompost. Získáte šanci vyhrát skvělé ceny a zároveň se zapíšete do unikátní galerie kompostů.

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

Pravidla pro Regionální Miss Kompost si mohou pořadatelé doplnit podle vlastních potřeb, vždy však musí být v souladu se zde uvedenými pravidly soutěže Miss Kompost 2016. Za výběr vítězů, prezentaci a udílení cen v rámci regionální Miss Kompost jsou odpovědní výhradně pořadatelé Regionální Miss Kompost.

01.12.2016 19:33