Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Soutěž Miss kompost

aneb SOUTĚŽ O KOMPOST ROKU

Dotazník - Miss Kompost - rezonuješ s názvem soutěže?

Sešlo se celkem 73 odpovědí a výsledky jsou následující:

  • 73 % se líbí název soutěže Miss kompost
  • 21 % by bylo pro název KOMPOST ROKU
  • 74 % se líbí název KompostFEST pro malý festival o kompostování a slavnostní vyhlášení soutěže
  • 84 % odpovědělo, že motivací pro přihlášení svého kompostu do soutěže je ŠÍŘENÍ MYŠLENKY KOMPOSTOVÁNÍ.

Rozhodli jsme se, že zachováme název MISS KOMPOST, který je již zavedený a známý, ale při komunikaci se budeme snažit používat spojení

MISS KOMPOST - SOUTĚŽ O KOMPOST ROKU, aby název nebyl matoucí.

Děkujeme za Váš názor!

 
 

Pro koho je soutěž Miss Kompost

Soutěž Miss Kompost je pro zkušené kompostáře i pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli, Miss Kompost totiž není jen soutěží krásy. Výhru vám může přinést i zajímavý příběh nebo originální nápad.

Soutěž slouží k neformální výměně zkušeností s kompostováním. Je studnicí rad a inspirace, již tvoříte vy sami. Účastí tak můžete pomoci i těm, kteří s kompostováním ještě nezačali a teprve o něm uvažují. Miss Kompost je tu také pro podporu myšlenky, že kompostování patří k modernímu životnímu stylu. Vždyť navracení biomateriálu do půdy je blahodárné pro domácnosti a zahrádky i pro celou planetu. Věděli jste například, že kompostováním můžeme půdě nejen dodávat živiny, ale také účinně předcházet erozi, ničivému suchu i povodním?

Pravidla soutěže Miss kompost 2016

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování. Pokud již kompostujete nebo jste s kompostováním právě začali, přihlaste se do soutěže Miss kompost. Získáte šanci vyhrát skvělé ceny a zároveň se zapíšete do unikátní galerie kompostů.

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

28.02.2017 10:56