Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Soutěž Miss kompost

Chci soutěžit o titul Miss kompost 2016 >>>

Chci soutěžit o titul Miss kompost 2016 >>>

Plakát Miss kompost 2016 (v tiskové kvalitě, PDF 11,7 MB)

Plakát Miss kompost 2016 (v nižším rozlišení, PDF 2,14 MB)

Pro koho je soutěž Miss Kompost

Soutěž Miss Kompost je pro zkušené kompostáře i pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli, Miss Kompost totiž není jen soutěží krásy. Výhru vám může přinést i zajímavý příběh nebo originální nápad.

Soutěž slouží k neformální výměně zkušeností s kompostováním. Je studnicí rad a inspirace, již tvoříte vy sami. Účastí tak můžete pomoci i těm, kteří s kompostováním ještě nezačali a teprve o něm uvažují. Miss Kompost je tu také pro podporu myšlenky, že kompostování patří k modernímu životnímu stylu. Vždyť navracení biomateriálu do půdy je blahodárné pro domácnosti a zahrádky i pro celou planetu. Věděli jste například, že kompostováním můžeme půdě nejen dodávat živiny, ale také účinně předcházet erozi, ničivému suchu i povodním?

Také obce mohou povzbudit a inspirovat své občany ke kompostování a uspořádat Regionální Miss Kompost.

Pravidla soutěže Miss kompost 2016

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování. Pokud již kompostujete nebo jste s kompostováním právě začali, přihlaste se do soutěže Miss kompost. Získáte šanci vyhrát skvělé ceny a zároveň se zapíšete do unikátní galerie kompostů.

Uzávěrka příhlášek je 31. října 2016.

Slavnostní vyhlášení s kulturním programem se bude konat 26. listopadu 2016.
Místo konání a detaily upřesníme.

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

Pravidla pro Regionální Miss Kompost si mohou pořadatelé doplnit podle vlastních potřeb, vždy však musí být v souladu se zde uvedenými pravidly soutěže Miss Kompost 2016. Za výběr vítězů, prezentaci a udílení cen v rámci regionální Miss Kompost jsou odpovědní výhradně pořadatelé Regionální Miss Kompost.

 

22.07.2016 14:44