Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Soutěž Miss kompost

aneb SOUTĚŽ O KOMPOST ROKU

Chci soutěžit o titul Miss kompost 2017 >>>

  • Chci soutěžit o titul Miss kompost 2017 >>>
  • Chci soutěžit o titul Miss kompost 2017 >>>

Plakát Miss kompost 2017 (ke stažení, PDF 2,1 MB)

Uzávěrka přihlášek je 10. října 2017.

 

Pozvánka na slavnostní vyhlášení soutěže Miss kompost 2017

Pozvánka na KompostFEST  (ke stažení, PDF 4,47 MB)

 
 

Pro koho je soutěž Miss Kompost

Soutěž Miss Kompost je pro zkušené kompostáře i pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli, Miss Kompost totiž není jen soutěží krásy. Výhru vám může přinést i zajímavý příběh nebo originální nápad.

Soutěž slouží k neformální výměně zkušeností s kompostováním. Je studnicí rad a inspirace, již tvoříte vy sami. Účastí tak můžete pomoci i těm, kteří s kompostováním ještě nezačali a teprve o něm uvažují. Miss Kompost je tu také pro podporu myšlenky, že kompostování patří k modernímu životnímu stylu. Vždyť navracení biomateriálu do půdy je blahodárné pro domácnosti a zahrádky i pro celou planetu. Věděli jste například, že kompostováním můžeme půdě nejen dodávat živiny, ale také účinně předcházet erozi, ničivému suchu i povodním?

Pravidla soutěže Miss kompost 2017

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování. Pokud již kompostujete nebo jste s kompostováním právě začali, přihlaste se do soutěže Miss kompost. Získáte šanci vyhrát skvělé ceny a zároveň se zapíšete do unikátní galerie kompostů.

Uzávěrka přihlášek je 10. října 2017.

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů 2017 stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

Kategorie soutěže Miss kompost 2017

  • Kompost roku: 1., 2. a 3. místo
  • Miss kompost škol: 1. místo 
  • Miss kompost Facebook: 1. místo

04.10.2017 15:58