Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.
Kategorie: Ekovýchova

12.06.2012  |  Autor: Ekodomov Kutná Hora

Přijďte se inspirovat na výstavu „Tvořivé učení“!

Pedagožky při semináři přeměňují použité plastové lahve v dekorativní květiny

Pedagožky při semináři přeměňují použité plastové lahve v dekorativní květiny

Kutná Hora - Ekodomov a 14 škol a vzdělávacích institucí zapojených do projektu Tvořivé učení si Vás dovoluji pozvat na výstavu TVOŘIVÉ UČENÍ ANEB PŘIJĎTE SE INSPIROVAT! Výstava se uskuteční ve dnech 20. - 22. června 2012 v prostorách učebny o.s. Ekodomov v ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře. Slavnostní vernisáž proběhne ve středu 20. června od 10:30 hodin.
 

Výstava představí výrobky, které se svými žáky a klienty se speciálními potřebami vytvořili pedagogové zapojení do cyklu pěti řemeslných a výtvarných seminářů pod názvem Tvořivé učení. V rámci seminářů pedagogové získali možnost vyzkoušet si nejrůznější techniky jak využít odpadové materiály jako použité PET lahve, sáčky od čaje či korkové zátky. Navíc ke každému semináři obdrželi balíček pomůcek a materiálů, který využili pro práci se svými žáky a klienty.

Součástí vernisáže bude PŘEDÁNÍ CEN za nejvydařenější výrobky v těchto kategoriích: Mozaika / Plasty / Vánoční papírování a prostorová tvorba / Jarní papírování / Přírodní materiály.

„Výstava může posloužit jako zdroj inspirace dalším pedagogům, ale i rodičům a všem, kteří rádi tvoří,“ zve na výstavu koordinátorka projektu Jitka Rosická z o.s. Ekodomov.

Účast na výstavě je nutné předem nahlásit emailem (infokh(at)ekodomov.cz) nebo telefonicky 739 304 156).

Projekt Tvořivé učení podpořil v rámci grantového řízení "Vzdělání boří bariéry" Dobročinný fond Philip Morris a Nadační fond Slunce pro všechny.

Kontakt:
Jitka Rosická
koordinátorka projektu
jitka.rosicka(at)ekodomov.cz 
tel.: 739 304 156

Kytice vytvořená z plastových lahví

Kytice vytvořená z plastových lahví

Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu