Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Podpořte nás

Staňte se dobrovolným spolupracovníkem projektu Kompostuj.cz

Dobrovolní spolupracovníci se uplatní v oblasti PR, práce s Facebookem, vytváření propagačních textů, videí a fotografií a spolupráce s médii, spolupráce na osvětových akcích a realizaci soutěže kompostů Miss Kompost. Spolupráci můžete realizovat z místa svého bydliště (případně školy či zaměstnání) nebo je možné využít kancelář Ekodomova v Praze. Vítáme rovněž další podněty a nápady jak projekt Kompostuj.cz lépe zviditelnit. Napište nám e-mail, ve kterém uvedete jaké dovednosti chcete v rámci projektu Kompostuj.cz uplatnit. E-mail zašlete na adresu adam.slegl(at)ekodomov.cz.

Staňte se partnerem projektu a využijte značku "Partner projektu Kompostuj.cz"

Partnerem projektu Kompostuj.cz může být každá právnická nebo fyzická osoba, která sdílí myšlenky projektu Kompostuj.cz a aktivně se podílí na jejich naplňování a šíření. Značku Partner projektu Kompostuj.cz získají:

Zajímá Vás více informací ohledně kampaně Kompostuj.cz? Napište na e-mail adam.slegl(at)ekodomov.cz.

Nakupujte přímo u velkoobchodního a maloobchodního dodavatele Ekonakup.cz

Chcete si pořídit komunitní kompostér nebo vermikompostér? Začínáte zahradničit na balkóně, na své zahradě či na školním pozemku, zaujala Vás metoda Čtverečková zahrádka a sháníte vybavení pro pěstování? Nakupujte v našem specializovaném e-shopu. Sháníte kompostér či knihu o zdravé zahradě? Hledáte zajímavý dárek pro Vaše děti? Upřednostňujete českou ekodrogerii? Vyberte si v e-shopu Ekonákup a spojte příjemné s užitečným. 

Každým nákupem v eshopu  Ekonakup.cz přispíváte i na projekt Kompostuj.cz.

Děkujeme

16.10.2020 12:33